Громадський активіст та журналіст Ростислав Бузило виборов право представляти Сокирянщину у Молдові та Румунії

Днями у Чернівецькому регіональному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій оприлюднено результати ІІІ-го етапу проекту «Ефективна комунікація органів публічного управління та інститутів громадянського суспільства: механізми, кращі практики та досвід імплементації».

За результатами даного конкурсу, після захисту власних есе учасниками,  Центром було відібрано 10 переможців, які запрошені до делегації для обміну досвідом у країнах ближнього зарубіжжя. Серед переможців  – двоє представників Сокирянщини:  директор ТРО «Сокиряни» та голова громадської організації «Сокиряни – Відродження» Ростислав Бузило і секретар Вашковецької ОТГ  – Ольга Гудійник. Також до списку переможців потрапили по двоє представників від Вижниччини, Кельменеччини, Сторожинеччини і по одному представнику Хотинського і Новоселицького району.

Нагадаємо, що в період з 13 листопада до 19 грудня 2017 року навчання за відповідною тематикою пройшли представники усіх 11 районів області та міста Чернівці – працівники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, журналісти та представники інститутів громадянського суспільства. Відтак наступним етапом  проекту стала реалізація напрацювань, отриманих під час тренінгу і  – написання есе про можливі форми та методи взаємодії, які можна впровадити або вже впроваджено на місцях.

Ростислав Бузило використав у своєму звіті матеріали створення та діяльності нового громадського руху в районі – «Сокиряни – Відродження». Приємно, що наш земляк набрав один з найвищих результатів серед усіх учасників 9,4 з 10 можливих,  і поступився результатом лише Климчук Маріанні – громадській активістці з Вижниччини. А от з трьох представників Сокирянської міської ради жоден не спромігся потрапити до числа кращих.

Наразі всі переможці запрошені взяти участь у поїздці в Молдову та Румунію для обміну досвідом, яка відбудеться в кінці серпня 2018 року.