Хто йде в депутати Дністровської районної ради від політичної партії «ПРОПОЗИЦІЯ»?
pronew

Дністровська районна територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати Дністровської районної ради від політичних партій.

До територіальної виборчої комісії надійшли заяви та всі необхідні документи від обласних партійних організацій. Їх розглянули та встановили відповідність вимогам Виборчого кодексу України. Відтак зареєстрували кандидатів у депутати Дністровської районної ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків.

Чернівецька обласна організація політичної партії «ПРОПОЗИЦІЯ»

Першим кандидатом єдиного виборчого списку претендентів у депутати Дністровської районної ради є Равлик Василь Степанович – Сокирянський міський голова.

У 1-му виборчому окрузі, куди віднесені міста Сокиряни, Новодністровськ та села Білоусівка, Вітрянка, Волошкове, Гвіздівці, Галиця, Михалкове, Непоротове, Ожеве, Ломачинці, територіальний список включає наступних кандидатів:

  1. Микитюк Микола Іванович – начальник відділу з питань земельних ресурсів та комунальної власності Сокирянської міської ради.
  2. Гладка Тетяна Валеріївна – директор Сокирянської міської художньої школи.
  3. Ловчий Дмитро Миколайович – приватний підприємець.
  4. Серебрянська Олена Сергіївна – діловод-архіваріус Сокирянської міської ради.
  5. Якубовський Павло Васильович – охоронник Управління поліції охорони в Чернівецькій області.
  6. Швець Світлана Іванівна – вчитель Сокирянської гімназії.
  7. Побережний Андрій Дмитрович – помічник начальника варти відомчої воєнізованої охорони філії «Дністровська ГЕС».
  8. Григорівський Василь Семенович – військовослужбовець Збройних Сил України.
  9. Щербатюк Тамара Миколаївна – спеціаліст відділу з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту Сокирянської міської ради.
  10. Полякова Ірина Володимирівна – директор ДНЗ «Теремок» міста Новодністровськ.
  11. Новак Анатолій Олександрович – начальник цеху відомчої воєнізованої охорони філії «Дністровська ГЕС».
  12. Байдюк Наталія Вікторівна – тимчасово не працює.

У 2-му виборчому окрузі – це села Братанівка, Василівка, Розкопинці, Грубна, Коболчин, Кормань, Кулішівка, Лопатів, Покровка, Олексіївка, Новоолексіївка, Романківці, Селище, Сербичани, Шебутинці, Вашківці, Нова Слобода, Шишківці, Струмок та Іванівці, обиратимуться:

  1. Чорний Володимир Філімонович – заступник Сокирянського міського голови.
  2. Якушевський Олексій Васильович – старший викладач Львівської Академії Сухопутних військ ім. Сагайдачного.
  3. Тимко Леонід Миколайович – голова фермерського господарства «Тимко».
  4. Черній Катерина Василівна – начальник відділу фінансів Сокирянської міської ради.
  5. Заришняк Галина Василівна – вчитель Сокирянської гімназії.
  6. Домбровський Віталій Миколайович – водій навантажувача ТОВ «Дністрові сади».
  7. Загродський Віктор Андрійович – тимчасово не працює.
  8. Ожеван Ірина Іванівна – спеціаліст з питань звернень громадян та діловодства Сокирянської міської ради.
  9. Малютяк Тамара Василівна – сестра медична КНП «Сокирянський ЦПМСД».

Решта кандидатів обиратимуться у 3-6 округах, куди входять населені пункти Кельменеччини та Хотинщини.

У наступних публікаціях – інформація про кандидатів у депутати Дністровської районної ради від інших політичних партій.