Хто йде в депутати Дністровської районної ради від політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»?
unnamed

Дністровська районна територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати Дністровської районної ради від політичних партій.

До територіальної виборчої комісії надійшли заяви та всі необхідні документи від обласних партійних організацій. Їх розглянули та встановили відповідність вимогам Виборчого кодексу України. Відтак зареєстрували кандидатів у депутати Дністровської районної ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків.

Чернівецька обласна організація політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»

Першим кандидатом єдиного виборчого списку претендентів у депутати Дністровської районної ради є Романенко Валерій Васильович – Вашковецький сільський голова.

У 1-му виборчому окрузі, куди віднесені міста Сокиряни, Новодністровськ та села Білоусівка, Вітрянка, Волошкове, Гвіздівці, Галиця, Михалкове, Непоротове, Ожеве, Ломачинці, територіальний список включає наступних кандидатів:

  1. Мартинюк Роман Миколайович – директор ТзОВ «Сімбудінвест».
  2. Галушко Сергій Олексійович – керівник БО «Благодійний фонд Тетяни Мартинюк «Обличчям до істини».
  3. Гончар Олександр Сергійович – приватний підприємець.
  4. Руснак Леся Михайлівна – директор ЗДО №1 «Веселка» міста Сокиряни.
  5. Дерен Лариса Іванівна – керуюча банку філії Чернівецька РУАТ «Ощадбанк».
  6. Гангал Артур Євгенович – перший заступник Сокирянського міського голови.
  7. Радчук Тамара Михайлівна – спеціаліст відділу з питань освіти, культури, охорони здоровя молоді та спорту Сокирянської міської ради.
  8. Музика Володимир Євгенович – провідний енергетик Басейнового управління водних ресурсів.

У 2-му виборчому окрузі – це села Братанівка, Василівка, Розкопинці, Грубна, Коболчин, Кормань, Кулішівка, Лопатів, Покровка, Олексіївка, Новоолексіївка, Романківці, Селище, Сербичани, Шебутинці, Вашківці, Нова Слобода, Шишківці, Струмок та Іванівці, обиратимуться:

  1. Вамуш Андрій Іванович – вчитель Вашковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  2. Савескул Ольга Петрівна – приватний підприємець.
  3. Підкасіста Альбіна Василівна – заступник директора по господарській частині Іванівецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату.
  4. Гапчук Микола Іванович – завідувач Іванівецької дільниці ветеринарної медицини.
  5. Кузик Марія Миколаївна – вихователь-методист ЗДО №2 «Барвінок» міста Сокиряни.

Решта кандидатів обиратимуться у 3-6 округах, куди входять населені пункти Кельменеччини та Хотинщини.

У наступних публікаціях – інформація про кандидатів у депутати Дністровської районної ради від інших політичних партій.