Хто йде в депутати Дністровської районної ради від політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»?
ze_miscevi-777x437

Дністровська районна територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати Дністровської районної ради від політичних партій.

До територіальної виборчої комісії надійшли заяви та всі необхідні документи від обласних партійних організацій. Їх розглянули та встановили відповідність вимогам Виборчого кодексу України. Відтак зареєстрували кандидатів у депутати Дністровської районної ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків.

Чернівецька обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

Першим кандидатом єдиного виборчого списку претендентів у депутати Дністровської районної ради є Годнюк Любов Олексіївна – генеральний директор ТОВ «Телекомпанія «Місто ТБ».

У 1-му виборчому окрузі, куди віднесені міста Сокиряни, Новодністровськ та села Білоусівка, Вітрянка, Волошкове, Гвіздівці, Галиця, Михалкове, Непоротове, Ожеве, Ломачинці, територіальний список включає наступних кандидатів:

  1. Гавдюк Роман Миколайович – головний спеціаліст відділу освіти Сокирянської РДА.
  2. Гладка Альбіна Володимирівна – начальник Кельменецького відділу адміністрування податків і зборів.
  3. Янчак Олександр Миколайович – заступник голови Сокирянської РДА.
  4. Продан Анастасія Миколаївна – начальник КП «Сокирянське районне бюро технічної інвентаризації».
  5. Тодорович Василь Васильович – охоронник Ломачинецького лісництва.
  6. Шевчук Раїса Миколаївна – Ожівський сільський голова.
  7. Чорний Олександр Васильович – директор КП «Сокирянська дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад району».

У 2-му виборчому окрузі – це села Братанівка, Василівка, Розкопинці, Грубна, Коболчин, Кормань, Кулішівка, Лопатів, Покровка, Олексіївка, Новоолексіївка, Романківці, Селище, Сербичани, Шебутинці, Вашківці, Нова Слобода, Шишківці, Струмок та Іванівці, обиратимуться:

  1. Мартинюк Віктор Миколайович – директор Сокирянського відділення ТОВ «Чернівцігаз».
  2. Левентир Людмила Іванівна – директор Братанівського навчально-виховного комплексу.
  3. Банар Сергій Миколайович – приватний підприємець.
  4. Базелюк Олеся Дмитрівна – Корманський сільський голова.
  5. Саракуца Віктор Олексійович – Івановецький сільський голова.
  6. Янко Іван Васильович – тимчасово не працює.
  7. Рябий Роман Іванович – вчитель Кулішвського НВК.
  8. Коцман Інна Дмитрівна – приватний підприємець.
  9. Левицька Світлана Михайлівна – тимчасово не працює.

Решта кандидатів обиратимуться у 3-6 округах, куди входять населені пункти Кельменеччини та Хотинщини.

У наступних публікаціях – інформація про кандидатів у депутати Дністровської районної ради від інших політичних партій.