Хто йде в депутати Дністровської районної ради від політичної партії «За майбутнє»?
y5GsnRuonIIn

Дністровська районна територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати Дністровської районної ради від політичних партій.

До територіальної виборчої комісії надійшли заяви та всі необхідні документи від обласних партійних організацій. Їх розглянули та встановили відповідність вимогам Виборчого кодексу України. Відтак зареєстрували кандидатів у депутати Дністровської районної ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків.

Чернівецька обласна організація політичної партії «За майбутнє»

Першим кандидатом єдиного виборчого списку претендентів у депутати Дністровської районної ради є Полонка Анатолій Васильович – голова профспілки працівників освіти Сокирянського району.

У 1-му виборчому окрузі, куди віднесені міста Сокиряни, Новодністровськ та села Білоусівка, Вітрянка, Волошкове, Гвіздівці, Галиця, Михалкове, Непоротове, Ожеве, Ломачинці, територіальний список включає наступних кандидатів:

  1. Бучацький Василь Павлович – директор Сокирянського райавтодору.
  2. Селезньова Лариса Миколаївна – начальник відділу розвитку територій Сокирянської РДА.
  3. Руснак Олександр Володимирович – завідувач складом ТОВ «Буковинський сад».
  4. Жук Наталя Василівна – вчитель Михалківського ліцею.
  5. Маркевич Андрій Миколайович – тимчасово не працює.
  6. Голенюк Крістіна Валеріївна – інженер 1-ої категорії філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС».

У 2-му виборчому окрузі – це села Братанівка, Василівка, Розкопинці, Грубна, Коболчин, Кормань, Кулішівка, Лопатів, Покровка, Олексіївка, Новоолексіївка, Романківці, Селище, Сербичани, Шебутинці, Вашківці, Нова Слобода, Шишківці, Струмок та Іванівці, обиратимуться:

  1. Базелюк Тетяна Іванівна – в.о. директора Корманського НВК.
  2. Михайлевський Олександр Миколайович – завідувач Олексіївським НВК.
  3. Євань Тетяна Іванівна – спеціаліст Романковецької сільської ради.
  4. Арсенюк Роман Анатолійович – вчитель Селищанського НВК.
  5. Крікова Тетяна Олександрівна – помічник вихователя Лопатівського НВК.

Решта кандидатів обиратимуться у 3-6 округах, куди входять населені пункти Кельменеччини та Хотинщини.

У наступних публікаціях – інформація про кандидатів у депутати Дністровської районної ради від інших політичних партій.