Хто йде в депутати Сокирянської міської ради від Аграрної партії України?
0-02-05-b8403f264711247d8a65a2ee6fce5342d824d73ebdbe67f60e59e42d20ce99ad_488726e

Днями Сокирянська міська територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати Сокирянської міської ради від 4 політичних партій – «Аграрної партії України»,  «ЗА МАЙБУТНЄ», «Громадський рух «Народний контроль» та «СЛУГА НАРОДУ». Решта – на розгляді комісії.

До територіальної виборчої комісії надійшли заяви та всі необхідні документи від обласних партійних організацій. Їх розглянули та встановили відповідність вимогам Виборчого кодексу України. Відтак зареєстрували кандидатів у депутати Сокирянської міської  ради, включених до єдиного та територіальних виборчих списків.

Чернівецька обласна партійна організація Аграрна партія України

Першим кандидатом єдиного виборчого списку претендентів у депутати Сокирянської міської ради є Варчук Іван Михайлович – заступник начальника управління соціального захисту населення Сокирянської РДА.

У 1-му виборчому окрузі, куди віднесені місто Сокиряни та село Коболчин, територіальний список включає наступних кандидатів:

  1. Бабій Оксана Іванівна – начальник Управління Державної казначейської служби України у Сокирянському районі, депутат Сокирянської районної ради VII скликання.
  2. Петрунік Любов Семенівна – заступник голови Сокирянської районної ради, депутат Сокирянської районної ради VII скликання.
  3. Чоп Софія Іванівна – приватний підприємець.
  4. Настасій Анатолій Миколайович – директор ПП «Шанс 2004».
  5. Кульчицький Віктор Іванович – завідуючий господарством КНП «Сокирянська районна лікарня».
  6. Корчинська Інна Петрівна – приватний підприємець.
  7. Пижик Андріан Анатолійович – заступник директора з медичної частини КНП «Сокирянська районна лікарня».
  8. Бабін Надія Василівна – заступник директора з медсестринства КНП «Сокирянська районна лікарня».

У 2-му виборчому окрузі – це села Волошкове, Василівка, Розкопинці, Ожеве, Ломачинці, Михалкове, Непоротове, Галиця та Білоусівка обиратимуться:

  1. Гафінчук Альона Степанівна – в.о. директора Білоусівський ліцей, депутат Сокирянської районної ради VII скликання.
  2. Концаренко Вікторія Віталіївна – в.о. директора загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Ломачинці.
  3. Коваль Василь Миколайович – доцент кафедри фармації Вінницького національного медичного університету, депутат Василівської сільської ради VI скликання.
  4. Бужак Іван Миколайович – в.о. директора Сокирянського вищого професійного училища.
  5. Вознюк Марія Павлівна – в.о. директора Волошківського навчально-виховного комплексу.

У селах Гвіздівці, Олексіївка, Новоолексіївка, Романківці та Сербичани, які входять до 3-го виборчого округу, список кандидатів від Аграрної партії України має такий вигляд:

  1. Степаненко Валерій Михайлович – в.о. директора Романковецького ліцею ім. К.Ф. Поповича, депутат Сокирянської районної ради VII скликання.
  2. Ладан Віталій Анатолійович – менеджер зі збуту ТОВ «Буковинський сад», депутат Сокирянської районної ради VII скликання.
  3. Дімітрієв Мирослав Юрійович – бригадир ТОВ «Буковинський сад», депутат Сокирянської районної ради VII скликання.
  4. Лукашова Тетяна Вікторівна – в.о. завідуючої Новоолексіївським навчально-виховним комплексом.
  5. Куцька Руслана Євгеніївна – завідуюча бібліотекою-філією села Гвіздівці.

На 4-му окрузі, куди входять села Грубна, Братанівка, Селище, Лопатів, Покровка, Шебутинці, Кормань, Кулішівка, Вітрянка, депутатами Сокирянської міської ради від Аграрної партії балотуються:

  1. Козак Василь Петрович – агроном ТОВ «Сварог Буковина», депутат Сокирянської районної ради VII скликання.
  2. Зелінський Михайло Васильович – в.о. директора Вітрянського навчально-виховного комплексу, депутат Сокирянської районної ради VII скликання.
  3. Чебан Олександр Дмитрович – директор ДП «Сокирянське лісове господарство».
  4. Войняк Марія Євстафіївна – голова фермерського господарства «Світоч 2006».
  5. Олійник Марія Єпсифіївна – завідуюча фельдшерсько-акушерським пунктом села Грубна, депутат Сокирянської районної ради VII скликання.
  6. Бурлака Василь Антонович – приватний підприємець, депутат Сокирянської районної ради VII скликання.
  7. Калабалик Світлана Іванівна – завідуюча бібліотекою-філією села Кулішівка, депутат Сокирянської районної ради VII скликання.

У наступних публікаціях – інформація про кандидатів у депутати міської ради від інших політичних партій.