І вдома є постійний розвиток та навчальна активність дошкільнят (ВІДЕО)
дитина

 У діалозі з вихованцями та їх батьками – досвідчені працівники ДНЗ та НВК

Карантин – вимушений захід, який допоможе уникнути розповсюдження інфекції. Головне завдання зараз – організувати життя дошкільнят так, щоб кожен день приносив їм щось нове, щоб спогади про час, проведений вдома з батьками, ще довго радували їх. Здоров’я дитини – найважливіше, але її знання та розвиток є не менш важливими. Під час карантину батьки можуть допомогти дитині у навчанні вдома, або організувати цікаве та змістовне дозвілля.

Це вимушена необхідність і цей час можна провести з користю для себе та своєї дитини. Через спалах захворювань на грип у 2020 році карантин, який оголосили по всій Україні, значно ускладнив життя батькам, адже дітей треба розважати вдома. Одна справа бути разом у вихідні дні, інша – сім днів на тиждень.

Саме тому, з метою урізноманітнення дозвілля дітей під час карантину вихователями ДНЗ, НВК району було запропоновано батькам узяти участь у проекті «Розвиток дитини» (як батьки і діти оптимально і з користю організовують спілкування під час карантину).

Діти 3-6 років можуть по кілька годин захоплено займатися малюванням, ліпленням, складанням нової моделі конструктора, вигадуванням образів для ляльок, переглядом мультфільмів і настільними іграми. Щоб малюку було цікавіше займатися тією справою, яку ви йому запропонуєте, ставте перед ним конкретні завдання: намалювати красиве дерево, яке ви бачили на прогулянці, зліпити з пластиліну персонажа улюбленого мультфільму. Підключайте малюка до домашньої роботи: дитина може допомогти вам розставити посуд, розвісити білизну, змести пил.

Крім того, карантин і домашня ізоляція – відмінний привід перебрати речі в гардеробі, іграшки і позбутися від зайвого мотлоху в будинку. Проведіть цей період з користю разом зі своїми дітками, адже зараз – саме час для весняних оновлень!