Ігор Нажига балотувався у депутати лише для того, щоб хизуватись своєю посадою?

У 2015 році на хвилі революційних  настроїв та з закликами «далой попєрєдніків» значно оновився склад Сокирянської районної ради і не тільки. Як думали всі, до влади прийшли чесні і порядні депутати, які щосили працюватимуть у представницьких органах влади. Втім, пройшло три роки і що ми бачимо, більшість тих, хто махав пальцем і критикував колишній склад райради, вже сьогодні самоусунувся від виконання повноважень, якими наділила його громада.

Серед таких представників і колись подаючий надії, Ігор Нажига, якому висловили довіру рідні Ломачинці. Вже майже півроку цей молодий чоловік не має часу чи то бажання брати участь у пленарних засіданнях. Виконавчий апарат Сокирянської районної ради в числі інших постійно запрошує Ломачинецького обранця для роботи у сесійній залі, втім молодик, посилаючись на зайнятість, ігнорує свої обов’язки. В цей же час спеціаліст  Новодністровської міської ради, якому, напевне, платять заробітну плату за дописи у соціальних мережах, активно відвідує Інтернет мережу. Не було виключенням і 26 жовтня  – під час роботи його колег у сесійній залі, Ігор Нажига і активно «вкалував» у Фесбуці, його поширення та їх час ми наводимо на фото.

З 13 Ігорко прогуляв вже чотири сесії, ще одну залишив з самого початку. Не до вподоби молодому обранцю і робота в постійних комісіях районної ради які він також прогулює. Втім всю єресь, яку видає на гора цей жуль верн, місцевого розливу, він підписує не як посадовець Новодністровська, а як депутат Сокирянської районної ради.  Тож очевидно, що балотуючись у депутати, Ігор Нажига жадав лише статусу, а в раді нехай інші працюють.