Ігор Нажига «проміняв» пленарне засідання Новодністровської ради на Фейсбук?

Черговий скандал розгорівся днями за участю депутата Сокирянської районної  ради Ігоря Нажиги, на цей раз вже в Новодністровську, де він знедавна призначений заступником міського голови. Бачимо, що і у місті енергетиків вже починають розуміти,  ким насправді є ця молода брехлива людина.

Як уже раніше повідомляв Північно-Бессарабський інформаційний портал,  26 вересня відбулась сесія Новодністровської міської ради. На ній більшість депутатів ради висловили недовіру міському голові Анатолію Болдашеву.

Крім того, як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук депутат міськради Наталія Цимбалюк,  обранці вимагали заслухати звіт Новодністровського міського  голови та заступників, відповідний депутатський запит подала Валентина Поцілуйко. Однак цього дня намагання депутатів були марними,  – міський голова перебував на лікарняному, його заступник з питань діяльності виконавчих органів, за сумісництвом і начальник управління з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Олександр Гінгуляк був у відпустці. А от ще один посадовець – заступник Новодністровського міського голови, інспектор праці Ігор Нажига банально знехтував вимогу депутатів, він відмовився брати участь у пленарному засіданні, зіславшись на зайнятість. За словами Наталії Цимбалюк,  депутати особисто ходили до кабінету Ігоря, втім посадовець був невблаганним. Хоча відповідно до законодавства «Про місцеве самоврядування в Україні», участь у роботі сесії  є прямим обов’язком заступників керівників місцевих рад.

Депутати міської ради, в свою чергу, відслідкували його активність у соціальних мережах впродовж робочого часу того дня, коли відбувалось пленерне засідання і коментують у мережі Фейсбук, пряма мова: «Наш трудяга, з зарплатою 27 тис.грн в місяць, переймається цілий день – Шокіним, Вінником, Шираком, Лукашенком. Більше 40 «постів» за день, а на сесію прийти не має часу, нинішня ситуація таким трутням на руку – нічого не робимо, грошики з бюджету отримуємо, депутатів і громаду ігноруємо».

Від себе додамо, що обраний від Ломачинецького виборчого округу депутатом Сокирянської районної ради Ігор Нажига самоусунувся від виконання обов’язків депутата райради, тим самим позбавивши своїх односельців представництва  у органі місцевого самоврядування району. В цьому скликанні Ігор Нажига пропустив вже сім останніх пленарних засідань Сокирянської районної ради. Тобто, молодий чоловік відійшов  від роботи обох органів місцевого самоврядування, до яких має пряме відношення, так часто використовуючи крісло заступника і депутата як привілей і трон…