Інформація про безпеку життя – щоденний діалог рятувальників з населенням!

25 лютого інспекторський та особовий склад 8 державної пожежно-рятувальної частини міста Сокиряни провів профілактичну бесіду з мешканцями багатоквартирних будинків на тему: «Обігрівай житло безпечно».

Багато людей ігнорують правила пожежної безпеки в побуті доки не прийде біда. З метою запобігання неприємних наслідків, вогнеборці під час профілактичної бесіди, розповіли мешканцям правила пожежної безпеки у побуті, користування справними електричними приладами, електронагрівальними та газовими пристроями та справними розетками, а також дії під час виникнення пожежі.

Рятувальники наголосили на знахідках  підозрілих предметів та вибухових пристроїв, знежкодженням яких займаються спеціалісти. Фахівці ДСНС довели  громадянам, що розмови з дітьми щодо правил пожежної безпеки – важливі, що сірники та запальнички дітям  – не іграшки та  обговорили дії у разі виникнення небезпеки.

Кожному проінструктованому були вручені пам’ятки та листівки інформаційного характеру щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій у побуті. Бережіть себе та своїх близьких!

Начальник Сокирянського РС УДСНС

України у Чернівецькій області,

підполковник служби ЦЗ

Сергій СЕЛЕЗНЬОВ