Інформація про стан поширення інфекції, спричиненої COVID-19 на території Сокирянської громади
ковід

Станом на 05 квітня 2021 року, в стаціонарних відділеннях Сокирянськї лікарні перебуває 66 осіб. За попередню добу госпіталізовано 2 людей з підозрою на хворобу.

Наразі у 53 пацієнтів підтвердився діагноз COVID-19, 13 людей очікують результатів ПЛР-тестування. 9 хворих – у важкому стані та потребують постійної дотації кисню. 43 пацієнти – мають проблеми з диханням та періодично використовують кисневі концентратори. 7 людей перебувають в реанімації.
Нажаль, на вихідні двоє людей померло від корона вірусу. Висловлюємо рідним співчуття.

На амбулаторному лікуванні перебуває 60 людей. Серед них: 23 жителя міста Сокиряни, 10 мешканців села Коболчин, 6 людей – у селі Білоусівка, 5 – у селі Михалкове, по 3 жителя сіл Романківці, Вітрянка та Грубно, по 2 – із сіл Вашківці та Ожеве, по 1 людині – із Волошкова, Струмка та Сербичан.

Вкотре закликаємо усіх жителів Сокирянської громади не нехтувати правилами карантину! Зберігайте дистанцію, носіть маски та користуйтеся санітайзерами.

Шановні мешканці Сокирянщини, будьте свідомими! Уникайте місць масового скупчення людей! Запобігти хворобі значно легше, ніж ліквідувати її наслідки!

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:
– не торкатися руками обличчя – носу, роту, очей;

– ретельно мити руки з милом чи обробляти антисептичними засобами;

– під час кашлю та чхання прикривати рот та ніс серветкою чи згином ліктя;

– уникати контактів з особами, які хворі на ГРВІ чи застуду;

– при використанні масок та засобів захисту слідкувати за тим, щоб вони щільно прилягали до обличчя, закриваючи ніс та рот.

Дбайте про своє здоров’я! Не наражайте на небезпеку підступної хвороби ні себе, ні своїх рідних! Проявіть повагу до медиків!