Інформує Сокирянська ОДПІ
42801

Сокирянською  ОДПІ за січень-жовтень 2018 року

забезпечено майже  212 мільйонів гривень податків і зборів до Зведеного бюджету

Станом на 01 листопада 2018 року надходження до Зведеного бюджету склали 211,8 млн. грн. податків та зборів, що перевищило минулорічні надходження  на  45,3 млн. грн.

Найбільшими за обсягами є податок з  доходів фізичних осіб, податок на додану вартість, плата за землю та єдиний податок з юридичних та фізичних осіб, а  також єдиний податок з сільськогосподарських  товаровиробників.

Податку на доходи з фізичних осіб платниками сплачено 104,1 млн. грн., що на  22,8  млн. грн. перевищило  минулорічні надходження.

Податку на додану вартість до Державного бюджету зібрано 40,9 млн. грн.

Надходження земельного податку та орендної плати за землю склали 14,4 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг надходжень збільшився на 0,7 млн. грн.

За січень-жовтень поточного року юридичними та фізичними особами- підприємцями сплачено 9,3 млн. грн. єдиного податку, що на 1,2 млн. грн. більше, ніж за десять місяців 2017 року. Крім того, до місцевого бюджету надійшло 2,4 млн. грн. єдиного податку з сільгосптоваровиробників.

На Сокирянщині страхувальники сплатили   понад  120 мільйонів  гривень

єдиного внеску

Протягом січня-жовтня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становлять 120,2 млн. гривень.