Інформує Сокирянська організація товариства мисливців та рибалок України
02-3

Витяг з наказу № 22 від 16.07.2018 року

 «Про термiн та порядок здiйснення
полювання на пернату дичину,
хутрового та парнокопитних зв
iрiв в мисливських
уг
iддях ВПГО УТМР в Сокирянському районі
у  сезон полювання 2018/2019 рр.»

 1. Установити такі строки полювання :
  • На качок , лиску, куликів, гусок : сіру, білолобу велику, гуменника – з 18 год. 11 серпня до 30 грудня 2018 року включно.
  • На голубів (крім голуба-синяка) та перепілку – 18-ї години  11 серпня до 31 жовтня 2018 року включно.
  • На куріпку сіру – з 17 листопада до 30 грудня 2018 року включно.
  • Індивідуального полювання на копитних тварин (з урахуванням селекційного відбору) :         – На самця козулі – з 01 серпня до 31 грудня 2018 року включно.                           – На самця кабана та його молодняк , здатний до самостійного існування, – з 1 серпня 2018 року до 31 січня 2019 року включно.                                                     – На самок кабана, козулі та їх молодняк, здатний до самостійного існування, – з   1 вересня до 31 грудня 2018 року включно.
  • Колективного та облавного полювання на козулю, самок кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування, з 13 жовтня до 30 грудня 2018 року включно. Колективного полювання на самців кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування, з 13 жовтня 2018 року до 30 січня 2019 року включно.
  • На зайця-русака – з 17 листопада 2018 року до 20 січня 2019 року включно.  17 листопада – субота – відкриття сезону полювання.
 2. Установити , що :
  • Днями полювання є :                                                                                               На парнокопитних звірів при проведенні колективного та облавного , індивідуального  полювання – субота та неділя.                                                                                                                На пернату дичину (крім голуба) – субота та неділя.                                                        На голуба та перепілку – середа, субота та неділя. На перепілку мисливцям при наявності мисливських собак  групи лягавих порід,  з розрахунку 1 мисливська собака лягавих порід на групу мисливців не більше трьох чоловік.                                   На куріпку сіру –  неділя.                                                                                            На зайця-русака з 17 листопада 2018 року до 20 січня 2019 року – неділя.
  • Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – один заєць ; норма відстрілу лисиці не лімітована.
  • Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати : гусей – 3, куликів – 10, качок – 5, лисок – 6, перепілок – 15, норців великих – 2, голубів – 10, куріпок сірих – 3.
  • Полювання на зайця-русака та пернату дичину проводити за відстрільними картками, що видаються користувачем мисливських угідь – ВПГО «УТМР» в Сокирянському районі, у межах установленої пропускної спроможності мисливських угідь. Полювання на зазначених тварин у лісових масивах площею більше 10 (десяти) гектарів заборонено.                                                                                                   Як виняток дозволити полювання у лісових масивах на лисицю за дозволами, що видаються Чернівецьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства під керівництвом розпорядника полювання, призначеного наказом  ВПГО «УТМР» в Сокирянському районі.

 

Голова Відокремленого підрозділу                                                                         громадської організації «Українське                                                                    товариство мисливців і рибалок»                                                                                      в Сокирянському районі                                                               Якубовський С.С.