Ініціативні та працьовиті сокирянці навели лад на міському стадіоні

Людська наполегливість та ініціативність іноді стають тією рушійною силою, що покликана змінювати світ, втілювати найсміливіші думки та реалізовувати масштабні проекти. Саме завдяки небайдужим та активним жителям Сокирян  наше місто стало чистішим та привабливішим.

Молоді люди, що є учасниками діалогу «СОКИРЯНИ ВІДРОДЖЕННЯ» у мобільному додатку «Viber», ініціювали прибирання на міському стадіоні. Дружньою толокою, майже півсотні активістів зібралися у суботу, аби покращити благоустрій рідного міста. Зокрема, зачистили опале листя, зібрали сміття, повичищали урни. Разом нагребли два причепи  бруду, який не дозволяв комфортно займатися спортом та відпочивати. А автомобіль для вивезення сміття надав КП «Сокиряни-благоустрій».

Турбуються ініціатори доброї справи тепер про те, аби такий охайний вигляд стадіону вдалося зберегти якомога довше. Адже всім відомо, що чисто не там, де прибирають, а де не насмічують. Тому особливу увагу в своїх обговореннях містяни зосереджують на правильному вихованні молоді та діток. Тому дуже цікаво було спостерігати, як залучають до суспільно корисної справи сокирянці і своїх чад.

Всі учасники імпровізованого суботника, побачивши результат своєї праці, в один голос заявили, що разом можна і гори звернути, зробити свій рідний куточок затишним та достойним.

На цьому зупинятися не планують. Ідей та проектів ще дуже багато! Тож якщо влада міста не здатна навести лад у нашому спільному домі, за це візьмуться небайдужі, молоді та наполегливі!