Іпотерапія – додатковий метод реабілітації особливих діток

Днями вихованці та працівники Сокирянського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів побували у селі Білоусівка на запрошення батьків одного зі своїх вихованців.

Сім’я Слободяна Богдана, а також батьки Полтарацького Андрія, Лісничок Аміни та Євангелія Сергія організували своїм діткам незабутній відпочинок.

На облаштованому біля лісу майданчику діти грали, співали, спілкувалися, допомагали дорослим розпалювати багаття і варили потім вареники.

Та подією, на яку всі з нетерпінням чекали, стала для дітей можливість поспілкуватися з конем та покататися верхи на Орлику, домашньому улюбленцю маленького Богданчика.

Спілкування з тваринами – це завжди пізнання нового, незвіданого. Таке нехитре заняття приносить масу задоволень і піднімає настрій.

Тварина спокійно сприйняла кожну дитину та подарувала неповторні хвилини радості та щирих емоцій малюкам.

На сьогоднішній день іпотерапія – це один з методів лікувальної фізкультури. Таке заняття запам’ятається дітям надовго та безумовно сприятиме поліпшенню реабілітації та соціалізації вихованців.

Подяка всім щирим душам дорослих, які принесли стільки позитивних емоцій та відчуттів ! Це казка і подарунок, що вказує новий шлях думкам та мріям діток !