Кандидат у депутати Василь Козак вимагає від правоохоронних органів встановлення жорсткого контролю для забезпечення чесних та прозорих виборів

До начальника УМВС України в Чернівецькій області Зінченка В.М., начальника управління СБУ в Чернівецькій області, начальника Сокирянського РВ УМВС України в Чернівецькій області Незвищука Ю.П., начальника Сокирянського МРВ управління СБУ в Чернівецькій області Танасійчука А.С. від кандидата в народні депутати по 204 мажоритарному округу Козака Василя Васильовича.

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене, як кандидата в народні депутати, надходить інформація про масові порушення на території 204 виборчого округу чинного виборчого законодавства із застосуванням найбрудніших технологій та «чорного піару» аналогу попередньої влади.

Так, впродовж жовтня місяця цього року в населених пунктах згаданого округу розклеюється в не відведених для агітації місцях (електропори, автозупинки) агітматеріали із використанням моєї рекламної продукції, зміст яких принижує мою честь та гідність. Неодноразово було пошкоджено біл-борди, сіті-лайти із моєю виборчою агітацією.

В останній тиждень перегонів в населених пунктах розповсюджуються антирекламні листівки із змістом, що дискредитує мене в очах виборців та вводить їх в оману напередодні голосування.

Крім того, за словами поінформованого джерела 24 – 26 жовтня на виборчих дільницях 204 округу найнятою групою провокаторів планується від мого імені здійснення роздачі грошей (підкуп виборців), зловживання та проведення масових фальсифікацій з метою дискредитації мене.

В свою чергу, я, як кандидат у народні депутати, неодноразово закликав своїх опонентів до проведення чистої та прозорої виборчої кампанії. Завжди заявляв, що справжні демократичні вибори можуть проходити в умовах, коли опоненти конкурують в своїх програмах, баченнях та підходах. Але аж ніяк не у обливанні один одного брудом.

Враховуючи викладене, звертаюсь з проханням провести перевірку зазначеної в листі інформації, встановити осіб, які у різний спосіб спричиняють на мене як кандидата в народні депутати тиск та дати правову оцінку їх діям, вжити невідкладних заходів реагування відповідно до компетенції.

Користуючись своїм конституційним правом, як громадянин своєї країни вимагаю встановити жорсткий контроль для забезпечення чесних та прозорих виборів, вжити всіх заходів щодо недопущення порушення чинного виборчого законодавства напередодні та в день виборів, забезпечити охорону громадського порядку та нормальний перебіг доби виборів у посиленому режимі.

Про результати прошу мене проінформувати за адресою: виборчий штаб кандидата в народні депутати України Козака В.В., вул.Кобилянської 35в, м.Сокиряни, Чернівецька обл., 60200.

Кандидат у народні депутати В.В.Козак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 3 =