Кельменецький район: для школярів провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області регулярно відвідують навчальні заклади краю, адже навчання дітей правил безпеки є одним із пріоритетних напрямків роботи в інформаційно-роз’яснювальній діяльності рятувальників. Так, 2 жовтня фахівці Кельменецького районного сектору Управління завітали до учнів загальноосвітньої школи села Вартиківці та провели для дітей пізнавальну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Під час заходу рятувальники навчали школярів правил безпеки та дій у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій, організовували цікаві практичні заняття для дітей. Окрім цього, учасники акції мали змогу детальніше ознайомитися з роботою пожежно-рятувальних підрозділів, оглянути спеціальне спорядження надзвичай      ників. Школярі приміряли  бойовий одяг рятувальників, захисні каски вогнеборців, рятувальники демонстрували присутнім оснащення пожежно-рятувальних машин, відповідали на запитання, які цікавили дітей.

Всім присутнім на акції рятувальники розповіли правила пожежної безпеки та порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Також школярі взяли участь у конкурсах від надзвичайників. Зокрема, діти із задоволенням ліквідовували умовну пожежу, користуючись вогнегасником, та подаючи воду із пожежного рукава.

 

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області