Кельменці наполягають на тому, що мають стати центром Дністровського району Буковини
1592288350_48623175

Громадська рада при Кельменецькій районній державній адміністрації звернулась до президента України, Верховної Ради та уряду з проханням визначити смт Кельменці центром майбутнього Дністровського району на базі Кельменецького, Хотинського та Сокирянського районів Чернівецької області.

Відповідне рішення було ухвалене 15 червня, повідомляється у Facebook на сторінці РДА.

У дописі йдеться, що голова громадської ради Марія Тимінська повідомила, що громадськість Кельменецького району стурбована ситуацією щодо адміністративно-територіального кстрою районного рівня та пропозицій уряду про створення Дністровського району.

Голова РДА Богдан Олійник підтримав пропозицію голови громадської ради.

“Не хочу повторюватися, оскільки всім відома позиція Чернівецької обласної державної адміністрації на чолі з її головою Сергієм Осачуком щодо утворення Дністровського району (округу) на базі Кельменецького, Сокирянського та Хотинського районів з центром смт Кельменці. Кельменецька районна державна адміністрація висловила підтримку такої ініціативи, оприлюднивши інформацію на офіційній вебсторінці та в мережі Фейсбук. Впевнений, що жителі нашого і сусідніх районів, з нею ознайомилися, але судячи з останніх подій підтримали її не всі”, – заявив він.

Окрім того, у дописі йдеться, що “мешканці Хотинщини пожвавили свою діяльність, використовуючи всі засоби та методи спротиву щодо унеможливлення визначення селища Кельменці адміністративним центром під час реформування адміністративно-територіального устрою районного рівнів Чернівецької області”.