Кількість вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій східних областей України на Сокирянщині збільшилася

На Сокирянщину продовжують приїжджати громадяни, які змушені були покинути свої домівки в Луганській та Донецькій областях в зв’язку з проведенням антитерористичної операції.

За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації нині в районі їх кількість збільшилася до 68 осіб. Слід зазначити, що значна кількість родин, які виявили бажання повернутися до своїх домівок місяць тому, знову  приїхали  на Сокирянщину.  Наразі в співпраці з відповідними службами та органами місцевого самоврядування вимушеним переселенцям надається всебічна допомога та підтримка. Всі родини забезпечені теплом, одягом, продуктами харчування та речами першої необхідності.  Як повідомляють в управлінні нині ведеться робота щодо збору та оформлення відповідних документів для виплати громадянам адресної грошової допомоги, передбаченої законодавством. На даний час вже оформлено 21 справу.

Як повідомлялося раніше, постановою кабінету міністрів України № 505 від 01 жовтня 2014 року затверджено Порядок надання щомісячної грошової допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Обсяг щомісячних виплат на сім’ю може сягати до 2 400 грн. Для того, щоб їх отримувати, необхідно, перш за все, зареєструватися в Єдиній інформаційній базі даних про переселенців за місцем фактичного проживання. Допомога буде призначена тільки тим особам, які переїхали із зони АТО чи окупованих територій і наразі дійсно перебувають в районі.

Повідомляє сайт Сокирянської РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

66 + = 72