Колектив Новодністровського міського центру зайнятості визнано кращим у Чернівецькій області

За підсумками роботи 2016 року Новодністровський міський центр зайнятості визнано найкращим колективом Чернівецької обласної служби зайнятості. На нараді у м. Чернівці 3 лютого директор Чернівецького обласного центру зайнятості Роман Криган вручив Подяку керівнику Новодністровського міського центру зайнятості Валентині Вовківській, повідомляє «Новодністровськ інформаційний».

Колектив міського центру зайнятості відзначено за сумлінну працю, відповідальне ставлення до своїх обов’язків, вагомий внесок у виконання завдань, пов’язаних із реалізацією державної політики зайнятості в Чернівецькій області. Хоча у 2016 році відбулось скорочення штату служби зайнятості – так і в нашому міському центрі зайнятості було звільнено п’ятеро фахівців (наразі працює 9 спеціалістів і водій), та все ж тут змогли налагодити роботу так, щоб клієнти служби не відчули незручностей, а колектив працював злагоджено і на високому рівні.

У 2016 році до Новодністровського міського центру зайнятості за пошуком роботи звернулося 1 164 особи, 596 громадян було працевлаштовано, що складає 51 %. На громадських та тимчасових роботах працювало 145 безробітних громадян, 163 громадян пройшли профнавчання з метою набуття нової професії або підвищення кваліфікації на робочому місці. Це, звичайно, цифри і щоденна буденна робота. Але за цими цифрами – людські долі, їх зайнятість, матеріальний стан сім’ї та наповнюваність міського бюджету.