Команда новодністровських школярів «Гарячі серця» перемогла у фіналі освітнього конкурсу «Відкривай Україну» та поїде на стажування у Європу

Днями у місті Київ відбувся фінал освітнього проекту “Відкривай Україну”. Новодністровська команда «Гарячі серця» ЗНЗ ІІ-ІІІ ступенів, яка виборола навесні перше місце у обласному етапі, вирушила до столиці на конкурс та здобула беззаперечну перемогу!!!

«Відкривай Україну» – це освітній проект, який навчає підлітків з малих міст змінювати свої школи, міста та всю Україну. 13 тисяч школярів за півроку втілили понад 300 чудових проектів по всій країні, та запустили зміни на які не наважувались дорослі.

З Новодністровська на участь у конкурсі вирушило 13 школярів та троє вчителів, та по приїзді діти та вихователі були розділені, адже на кожного очікувала своя програма. Навіть проживали вони у окремих місцях, а зустрілись тільки під час фінальної презентації.

Фінал освітнього проекту “Відкривай Україну” відбувався на території дитячого табору “Двіжок”, який розташований у передмісті Києва. Там підлітки і проживали у чудових комфортних умовах.

Протягом чотирьох днів школярі отримали безліч корисної інформації та познайомились із багатьма  цікавими людьми. Протягом усього фінального етапу діти самостійно працювали над власним проектом, та у останній день презентували його на загальному обговоренні.

Так у перший день фіналісти проекту зустрічались із лідером гурту «Бумбокс» – Андрієм Хливнюком, з яким спілкувались про життя, музику, зміни та мрії.

У вчителів у цей час відбувався окремий освітній марафон – чотириденний форум для педагогів, мета якого – надати якісні знання і навички щодо новітніх методик викладання.

12 листопада відбулась фінальна презентація проектів, над якими учасники працювали протягом усього цього часу. Як зізналися школярі, спати їм доводилось по 3-4 години на добу, адже постійно тривала напружена робота над фінальною презентацією, у якій команди розповідали свої ідеї та способи їх втілення.

Після напруженого очікування стало відомо, що саме  Новодністровська команда «Гарячі серця»  стала переможцем такого масштабного освітнього проекту! Тепер наші школярі зможуть відправитись на стажування в Європу!

У фіналі проекту на учасників очікував неймовірний сюрприз – грандіозний концерт за участю топових українських музикантів.

Вітаємо школярів – ви гордість не тільки нашого рідного краю, а й всієї України! Віримо, що у них все вийде!

Репортаж Ірини Шундрій.