Комунальні служби повинні бути максимально готові до оперативного розчищення доріг
IMG-5014

«Вжити вичерпних заходів щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, у зв’язку із можливим погіршенням погодних умов» – таке доручення дав Сокирянський міський голова Василь Козак керівникам комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» та філії «Сокирянський райавтодор» в ході наради, яка відбулась в міській раді.

За інформацією профільних служб, наразі, ситуація на дорогах державного значення та комунального підпорядкування контрольована. Вранці працівники комунальних служб здійснили посипку автошляхів та вулиць громади піщано-сольовою сумішшю. У разі посилення опадів, буде залучатись спецтехніка для розчистки автодоріг, за потреби і населених пунктів.

«Особовий склад та техніка повинні постійно перебувати в режимі посиленої готовності до оперативного розчищення проїзних частин, а також  доріг та вулиць населених пунктів, у разі посилення випадання снігу» – наголосив Василь Козак.

У зв’язку із погіршенням погодних умов, жителів громади закликають бути обережними та дотримуватися правил безпеки. Водії транспортних засобів, дотримуйтеся правил дорожнього руху! Проявляйте пильність та уважність!  Без нагальної потреби не вирушайте у дорогу!