Конкурс у 204-му одномандатному мажоритарному виборчому окрузі: 19 кандидатів на одне місце

Центральна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати на позачергових парламентських виборах. На засіданні 30 вересня ЦВК розглянула заяви про реєстрацію кандидатів у мажоритарних округах, висунутих від  партій, а також  тих, хто балотуються в порядку самовисування.

Таким чином, всього зареєстровано 3 тисячі 468 кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах, в тому числі, висунутих шляхом самовисування – 2 тисячі 87, партіями – 1 тисяча 381.

Як і прогнозувалось, 204, Бессарабський, округ Чернівеччини став лідером за числом бажаючих отримати мандат довіри населення. У останні дні зареєструвалось ще 6 кандидатів:

самовисуванці, жителі міста Чернівці, Забродський Василь Іванович, Саєвський Мирослав Анатолійович та Когутяк Ярослав Миронович;
хотинчанин, представник партії Конгрес Українських націоналістів – Клевник Іван Валентинович;
лікар-інтерн Чернівецької обласної лікарні, представник Опозиційного блоку Середюк Дмитро Георгійович;
висуванець радикальної партії Олега Ляшка Цаплюк Руслан Вікторович.
Відтак цьогорічний конкурс у 204-му  одномандатному мажоритарному виборчому окрузі становить 19 кандидатів на одне місце. Серед яких:

– жодної жінки;
– 7 самовисуванців та 12 делеговані політичними партіями;
– 9 позапартійних та 10 членів політичних партій;
– 11 кандидатів у депутати по 204 округу постійно проживають у Чернівцях, 4 – у Хотинському районі, 2 – у Сокирянському, 1 – у Кельменецькому, 1 з Хмельницької області. Причому жодного представника Заставнянського району та міста Новодністровськ;
– 4 претендентів на депутатське крісло віком від 50 до 60 років, 4-ро – від 50 до 40, 3-є – від 40 до 30, крім того зареєстровані кандидати віком 72 та 23 роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

45 + = 47