Коротко про важливе (COVID-19) повідомляє Сокирянська РДА!
Рисунок1

– Стан 2 хворих із с. Струмок (Вашковецька ОТГ) без змін, стабільний. Вони продовжують лікуватися в інфекційному відділенні Сокирянської районної лікарні.

– До медиків звернулася мешканка м. Сокиряни, 1959 р.н. з специфічними симптомами ГРВІ, після кількох днів лікування самостійно вдома. Її стан – середньої важкості, їй надають медичну допомогу в інфекційному відділенні. Попередньо зроблений експрес – тест на коронавірусну інфекцію показав негативний результат, але в неї відібрані зразки біоматеріалів та відправлено на дослідження в м. Чернівці.

– Увага  З 13:00 суботи (4 квітня), до 6:00 понеділка (6 квітня) у Чернівецькій області вводиться режим максимального обмеження будь-якого переміщення людей. Просимо всіх мешканців району придбати необхідні продукти харчування та закликаємо залишатися вдома і не покидати свої оселі до 6:00 понеділка (6 квітня).
Голова Сокирянської районної державної адміністрації Ірина Антонюк офіційно вимагає залишатися вдома. Також наголошуємо не займатися самолікуванням та не приховувати симптомів хвороби, спілкуйтеся з сімейними лікарями.