Коротко про важливе інформує Сокирянська РДА (COVID-19)
Рисунок1

– Станом на 14 травня на лікуванні, пов’язаному з коронавірусною інфекцією COVID-19 в Сокирянській районній лікарні перебуває 5 пацієнтів: 2 хворих у важкому стані у відділенні інтенсивної терапії, 3 з підозрою лікуються в інфекційному відділенні.

– За минулу добу підтверджено ще 1 випадок інфікування коронавірусною інфекцією серед жителів Сокирянського району. Загальна кількість підтверджених випадків захворюваності на COVID-19 в районі становить 46.

– Завдяки сільським головам, районній владі, небайдужим, підтримці народних обранців покращено та оновлено матеріально – технічну базу Сокирянської районної лікарні.

Звертаємо увагу, що перший етап послаблення карантину почався досить активно. Громадські місця наповнилися людьми, багато хто на радощах почав нехтувати правилами особистої безпеки та гігієни.

Варто пам’ятати про те, що рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 ефективно працюватимуть лише тоді, коли їх будуть дотримуватися всі. Дотримання фізичної дистанції, самоізоляція, застосування засобів особистого захисту (масок, окулярів, рукавичок) — це ті заходи, яких треба вживати не лише під час карантину, а й тоді, коли це фактично необхідно.

Найнеприємніше буде підхопити вірус, коли найважчий період уже, здавалося б, позаду. Давайте разом прискоримо повернення до звичного життя просто дотримуючись простих правил.