Кожен Іван має свій план… Хто мурує, а хто руйнує медичну галузь Сокирянщини? (ВІДЕО)
sokyranska_likarnya-2

Медична галузь нашого району опинилась у заручниках тих, хто керується емоціями і бажанням утримати владу і вплив, авторитет і вотчину…

Чи можна виправити совість? Хай повсякчас задають собі це питання ті, хто створює такі великі проблеми медикам і населенню нашого краю. Заклади охорони здоров я у нас постійно і стабільно  фінансувались, якість послуг поліпшувалась, медична допомога була доступною кожному. Невже це у минулому?

«Колотить» медициною Сокирянщини… У Новодністровську небайдужі депутати прагнуть зберегти терапевтичне відділення, готові до співпраці і намагаються шукати шляхи покращення медичного обслуговування жителів міста енергетиків та прилеглих сіл, за це ж піддаються критиці чиновників Новодністровської міськради. У Вашковецькій ОТГ свої прорахунки та необдумані кроки приписують іншим, не визнаючи помилок, що здебільшого стали основною причиною нинішнього плачевного стану сільської амбулаторії.

Ситуації абсолютно різні, одна одної не стосуються, в першому випадку – медична реформа не залишає вибору, в іншому – неефективне використання масштабного фінансового ресурсу, що був наданий державою територіальним громадам. Єдине, що об’єднує дві історії, що ввійшли сюжетом провокаційної програми, – це співпраця, яка є єдиним джерелом вирішення проблем, що нині стоять перед медичною галуззю.