Кожен має дбати про МИР!!!

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це –  усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну,  це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру у Михалківському ліцеї  проведено  цікаві та актуальні  тематичні заходи. Цього року  відзначення  проходить під гаслом  «Формуємо мир разом».

Протягом дня  тривав конкурс малюнків «Я –  за мир в Україні» та акція «Я обираю МИР». Учителями   проведені години спілкування «Мир на землі – радість у родині», у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Під мирним небом».

Учні ліцею  виготовили паперових голубів із побажаннями миру та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та згоді!».

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Душі всіх учасників заходу сповнились спокоєм і затишком, миром… Так хочеться передати ці враження кожному, хто творить добро і живе у гармонії зі світом !

 Юлія  Романюк,

 заступник директора з виховної роботи Михалківського ліцею