Кожен провулок, чи вулиця у населеному пункті, – це дорога до людей

З якою радістю нині з великими надіями дивиться кожен небайдужий сокирянець на дивовижні перетворення провулку у Сокирянах, що має  вже таку «Характеристику», як ганебне ставлення  до людей…

Скільки років ніхто з  колишньої міської влади  «не помічав» у Сокирянах проблему провулку поруч з гімназією. «Дорогою життя» називали цей перехід з вулиці Каштанової до вулиці Покровської, по якій ні пройти, ні проїхати… Скільки травм, прикрощів зазнали ті, хто змушений був йти саме цим шляхом ! Всі нарікання батьків гімназистів і перехожих на бездіяльність  колишньої міської влади та бездушність, неповагу до людей накопичувались роками, а  провулок руйнувався під дощем, снігом… Зіпсований настрій, почуття агресії – такою була атмосфера   до 18 листопада, як результат на «господарювання і керування»…

Та ось неймовірний один з перших кроків нинішньої влади: Василь Васильович Козак, нинішній очільник Сокирянської ОТГ, особисто побував на місці, що породило сотні звернень, дав відповідні доручення і контролює їх виконання, а роботи у ці дні тривають постійно: якісні і продуктивні.

І є звична реакція багатьох громадян – щирі подяки за увагу до людей ! Щодня маємо телефонні дзвінки і письмові звернення, у яких – слова вдячності Козаку В.В. і всімЇ хто так вчасно подумав про наболілу проблему і фактично вирішив її !

Спасибі, що йдете тими шляхами, якими щодня ступають і ветерани,  і діти. Спасибі за ДОБРО!  Дякуємо, що почули, побачили і допомогли !