Кращі педагоги району представляють свої напрацювання у щорічному конкурсі “Учитель року”
38632567

Традиційний конкурс вчительських знань і вмінь, досвіду і ентузіазму успішно розпочався! Наші наставники школярів завжди відзначаються яскравими талантами і своєрідною самобутністю: вміють дивувати, захоплювати і навчати! І утримувати лідерські позиції!

Ніщо велике не досягається без ентузіазму. Наполеглива праця, самовдосконалення та розвиток – запорука успішної кар’єри та визнання. Таким щорічним випробуванням для вчителів Сокирянщини є професійний конкурс «Учитель року». Він із року в рік збирає під своїм крилом натхненних та творчих педагогів краю, які прагнуть проявити себе, поділитися досвідом та навчитися чогось нового.

На хвилі нових освітніх реформ вони є правофланговими у впровадження новітніх методик, освоєнні сучасних програм та перетворенні гасел у повсякденну творчу працю.

Вчора стартував традиційний конкурс професійної майстерності «Учитель року – 2018», що  проходить на базі Шебутинецького НВК. Саме в ці дні фахове журі оцінює майстерність учасників районного етапу Всеукраїнського педагогічного суперництва. Конкурсанти показують неабиякий професіоналізм та творчий підхід до проведення уроків, демонструють ґрунтовні знання через фахове тестування, практично представляють власний педагогічний досвід в ділових іграх та конкурсних показових уроках.

Цьогоріч педагоги змагаються у чотирьох номінаціях –  «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура». Цікавою новинкою «Учителя року – 2018» стала електронна реєстрація учасників за допомогою відеорезюме, в яких  освітяни розповідали про професію, методику викладання, рідний навчальний заклад, власні педагогічні інновації, аргументували своє педагогічне кредо та ділилися очікуваннями від майбутніх випробувань.

Урочисте закриття конкурсу відбудеться 8 грудня. Фахове журі обере найкращих педагогів у номінаціях, які представлятимуть Сокирянщину на обласному етапі конкурсу.

Бажаємо успіху педагогам! Нехай цьогорічні змагання принесуть позитивні емоції, нові знання та приємні враження!  Здобутки і перспективи відкриють нові шляхи в кар’ єрі,  у визнанні, піднесенні ролі і авторитету УЧИТЕЛЯ!