Кращі юні академіки стали призерами наукових змагань
unnamed (1)

22 лютого 2020 року  відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань.

Основними завданнями конкурсу є виявлення та підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції, виховання самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Цього року роботи були написані відповідно до діючих наукових відділень:  історії,  наук про Землю, хімії та біології,  екології та аграрних наук,  математики, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

За підсумками випробувань  дев’ять учнів закладів загальної середньої освіти району вибороли  перемоги:

І місце – учениця 10 класу Білоусівського НВК  Ленькова Ксенія (вчитель Дорофей М.С.),

ІІ місце – учениця 9 класу ОНЗ «Романковецька гімназія ім. К.Ф. Поповича» Цап Альона (вчитель Каруценко В.Т.),

ІІ місце – учень 11 класу ОНЗ «Шебутинецький НВК»  Лейберюк Олексій (вчитель Полонка Н.М.),

ІІІ місце – учениця 11 класу ОНЗ «Романковецька гімназія ім. К.Ф. Поповича» Євань Іванна (вчитель Беженар Т.С.),

ІІІ місце – учень 11 класу ОНЗ «Романковецька гімназія ім. К.Ф. Поповича» Бабій Андрій (вчитель Зла Н.Б.),

ІІІ місце – учень 11 класу ОНЗ «Романковецька гімназія ім. К.Ф. Поповича» Тарабузан Тарас (вчитель Зла Н.Б.),

ІІІ місце – учень 7 класу Ожівського НВК Шибінський Віктор (вчитель Шибінська В.І.),

ІІІ місце – учениця 8 класу ОНЗ «Шебутинецький НВК» Андронік Єлизавета (вчитель Полонка Н.М.),

ІІІ місце – учень 11 класу ОНЗ «Романковецька гімназія ім. К.Ф. Поповича» Рудько Вадим (вчитель Каруценко В.Т.)

Вітаємо усіх переможців та їх педагогічних керівників, бажаємо подальших творчих звершень та нових перемог! Щиро пишаємось вами, дорогі БМАНівці, і бажаємо подальших успіхів у досягненні наукових вершин!

Дякуємо адміністраціям та педагогічним колективам закладів загальної середньої освіти за створення дієвої системи виявлення, підтримки та розвитку обдарованої учнівської молоді.