Кращого кухаря обрали у Сокирянській виправній колонії

25 квітня 2014 року у Сокирянській виправній колонії відділу ДПтC України  в Чернівецькій області (№ 67)  відбувся конкурс «Кращий кухар». Проведення цього, вже традиційного заходу здійснюється з метою підвищення майстерності та підготовки за фахом засуджених, які займаються приготуванням їжі під час відбування покарання.

Під час кулінарного двобою учасники мали нагоду продемонструвати як теоретичні знання з основ приготування їжі та санітарно-гігієнічних норм, так і практичні вміння, навички та фантазію щодо приготування і естетичного оформлення страв.

За умовами змагання учасники готували перші та другі страви, а також овочеві нарізки. Для створення рівних умов суперники були забезпечені однаковими продуктами харчування. Тож тільки від майстерності конкурсантів залежало те, як звичні інгредієнти перетворяться у смачну та корисну страву.

Результати заходу оцінювала комісія до складу якої увійшли: старший інспектор (з ресурсного забезпечення) відділу ДПтС України в Чернівецькій області лейтенант внутрішньої служби Щасливий Ігор Вікторович, заступник начальника Сокирянської виправної колонії №67 з соціально-виховної та психологічної роботи майор внутрішньої служби Грабовський Віталій Євгенійович, заступник начальника колонії з інтендантського та комунально-побутового забезпечення майор внутрішньої служби Танас Віталій Вікторович, начальник їдальні Гладкий Сергій Іванович та  представник Сокирянського вищого професійного училища – Харабара Сергій Вікторович.

За підсумками конкурсу переможцем визнано Василя Барташовича. За проявлені вміння та фантазію учасники отримали щирі привітання та пам’ятні призи від жюрі.

 

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 42 = 43