Культпрацівники Сокирянщини підсумували результати піврічної роботи
Селище б¦бл 250

Вчора, 17 липня, у приміщенні Сокирянського районного будинку народної творчості та дозвілля відбулась підсумкова нарада працівників культури за результатами роботи у І півріччі 2018 року. Зокрема, обговорено ряд питань стосовно забезпечення процесу  діяльності  трудових та аматорських колективів закладів культури, впровадження інноваційних форм роботи, підготовки  осередків дозвілля до  осінньо-зимового  період. Також йшла мова про здійснення поточних та капітальних ремонтів об’єктів культури району.

За інформацію відділу культури райдержадміністрації,  завдяки злагодженій співпраці районної влади та сприяння місцевих рад  тривають ремонтні роботи в сільських закладах культури, бібліотеках сіл Романківці, Олексіївка, розпочинаються  роботи в Ожівському будинку культури.

В ході наради начальник відділу культури райдержадміністрації зробила особливий акцент на належній підготовці будинків культури та аматорських колективів до відзначення 27-ї річниці незалежності України. Присутнім наголошено на необхідності виконання планових завдань та належної організації гурткової роботи .

За підсумками наради працівникам Сокирянського районного будинку народної творчості та дозвілля та сільських клубних установ дано відповідні доручення щодо організації роботи, проведення культурно-просвітницьких заходів, впровадження сучасних форм роботи тощо.