Культурно-мистецький проєкт «Твої таланти, Сокирянщино» продовжує знайомство з талановитою молоддю нашого краю

Існує думка, що безталанних дітей не буває. Обдарованість – це дар Божий, який потребує багаторічної копіткої праці, як від самої дитини, так і від підтримки рідних та досвідчених спеціалістів.

Серед нас – сотні успішних, обдарованих і відповідальних молодих людей, які творять красу, вносять у світ свою особливу частку гармонії, розвитку та забезпечують впізнаваність краю. Вони – краща візитка району.

Сокирянщина пишається Андрієм Савчуком – талановитим учнем 10-го класу Сокирянської гімназії, активним читачем Сокирянської центральної районної бібліотеки та членом читацького клубу «Меридіан», який діє при книгозбірні ось уже не один рік, бере активну участь у масових заходах, які проводяться в бібліотеці.

Багатогранність таланту, який віднайшов у собі Андрій, – це лише перша сходинка до щасливого майбутнього і самореалізації. Але для цього потрібно багато працювати, в тому числі і над собою. Чим і займається Андрій. Як юний художник, він уже презентував цілу виставку своїх робіт, на якій можна було побачити портрети, пейзажі, композиції, виконані в різних техніках. А ще Андрій прокладає творчу стежину, як поет-початківець.

Багатогранність Андрія – неперевершена. Він нагороджений:

  • дипломами Всеукраїнських виставок-конкурсів дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» 2014-2015 рр;
  • гран-прі в обласній виставці-конкурсі «Галерея мистецтв»;
  • дипломами у фестивалі «Рідний край» в номінаціях «Мистецтво художнього читання» та «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво»;
  • дипломом за участь у конкурсі дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни – 2014 рік»;
  • дипломом міжнародного конкурсу пленерного малюнка «Слідами Митрополита Андрея Шептицького»;
  • дипломами обласних виставок-конкурсів;
  • дипломами та почесними грамотами районної та місцевої рад;
  • переможець Всеукраїнських, обласних та районних олімпіад;

Андрій Савчук – номінант іменної районної стипендії в галузі «Образотворче мистецтво».

Сокирянська центральна районна бібліотека щиро вдячна Андрію та його родині за надані матеріали. Бажаємо творчих злетів та здійснення всіх задумів. ТАК ТРИМАТИ!!!