Культурно-мистецький проєкт «Твої таланти, Сокирянщино» продовжує знайомство з талановитою молоддю нашого краю

І сьогодні ми хочемо вас ознайомити з талановитою людиною, гордістю нашого краю Георгіян Вікторією.

Вікторія Геннадіївна народилася 5 січня 1993 року в с.Коболчин Сокирянського району Чернівецької області. Після 5-го класу разом з батьками переїхала в м. Сокиряни, де закінчила Сокирянську ЗОШ №1.

З раннього дитинства брала участь в районних, обласних та міжнародних фестивалях, таких як: «Дністрові соловейки», «Рідна пісня», «Золотий ключик», «Чисті роси», «Пісенний струм», «Рідний край», «Буковинська зіронька» та інших, де неодноразово займала призові місця.

В 2009 році вступила в ЧНУ ім. Ю. Федьковича на факультет міжнародних відносин, де отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародні відносини». А згодом здобула другу вищу освіту за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію спеціаліста вчителя музичного мистецтва, викладача естрадного співу, керівника вокально-інструментального ансамблю. Після закінчення навчання працює в Чернівецькій обласній філармонії ім. Д. Гнатюка артисткою-вокалісткою (солісткою) естрадної групи п/к НАУ Л. Дутківського.

За короткий час показала себе здібним виконавцем. На даний час має власні пісні, з якими неодноразово виступала на телебаченні та радіоефірах.

Вікторія постійно бере участь в різних заходах, які проходять в філармонії та за її межами, виступає солісткою Буковинського духового оркестру «Буковина» під керівництвом Г. Новаківського. Молода співачка бере участь та виборює призові місця у фестивалях , а саме : у Міжнародному фестивалі національних культур « Радість родин» , святі української пісні ім.Володимира Івасюка « Пісня буде поміж нас» , у міському фестивалі української сучасної пісні ім. Назарія Яремчука в Чернівцях, а також у Вижниці.

Сокирянщина пишається Георгіян Вікторією!  Бажаємо талановитій землячці, аби муза завжди дарувала їй натхнення. А ми ще щоб почули багато нових прекрасних  пісень у виконанні Вікторії!

Міцного здоров’я і великих творчих успіхів!