Лави депутатів Сокирянської МТГ знову покинув обранець, якому набридли свавілля та вседозволеність влади!
IMG_3423

Чому рідіють ряди народних обранців міської ради? Які дії та плани змушують чесних та порядних людей складати свої депутатські мандати? Керування мера Равлика та його поплічників призвело до того, що зі складу депутатів Сокирянської міської ради за власним бажанням вийшов ще один обранець.

Минулого року ми повідомляли, що приватний підприємець, волонтер, знана та шанована у Сокирянах людина – Ігор Гангал, зрозумівши, що вектор дій міської влади направлений на задоволення особистих амбіцій, відмовився від мандату депутата міськради.

А вже днями журналістам ТРО «Сокиряни» стало відомо, що свої повноваження склав ще один обранець – Руслан Твердушкін, юрист та приватний нотаріус. Про причини такого рішення, мабуть, знають усі, адже ще в березні на народному віче у Сокирянах Руслан Дмитрович заявляв про причини непорозумінь із представниками влади міста.

«Неслухняність» депутата у прийнятті, потрібних Равлику та його компанії рішень, стала причиною кулуарних нагнітань та принижень. Депутату не давали можливості достойно представляти інтереси своїх виборців. Будь-які його звернення до влади увінчувалися стосами брехні та пустомельних обіцянок. За висловлювання особистої думки та турботу про першочерговість вирішення проблем жителів громади, Руслан Твердушкін потрапив під шквал негативу та критики тих, чиї «апетити» вважав вже занадто обурливими. А останньою краплею став виступ пана Руслана перед сокирянцями, що невдоволені діями влади ОТГ.

От так, потихенько, рідіють ряди тих, хто повірив Равлику та його обіцянкам кращого майбутнього для міста. Очевидно, що таких депутатів є чимало. Чи не так? Чому ж тоді мовчите і, схиливши голови, піднімаєте руки за ті рішення, які з часом будуть змушувати вас червоніти перед своїми виборцями? Годі вже потурати примхам мера і його команди. Сокирянці вірять, що серед вас є розумні, виважені та самодостатні люди. Тож скажіть, нарешті, своє слово, якого від вас чекають вже давно!