Легалізація трудових відносин на контролі у податківців Сокирянщини
IMG_e54b7c304f2d4891cc010f06c9e62c3e_V

З метою інформування працівників та роботодавців Сокирянщини щодо питань, пов’язаних з необхідністю легалізації найманої праці та заробітної плати фахівці Сокирянського управління активно продовжують інформаційну-роз’яснювальну роботу шляхом безпосередніх візитів за місцем здійснення господарської діяльності.

Суб’єктам господарювання (фізичним особам) роз’яснено про недопустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Начальник Сокирянського управління Альбіна Гладка  інформує, що активна робота управлінців з роз’яснення легалізації зайнятості дає позитивні результати.

Так, станом на 24.02.2020 року кількість поданих повідомлень про прийняття працівників на роботу склала – 154, кількість осіб прийнятих на роботу – 239, кількість зареєстрованих ФОП-ів – 39.

З початку року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становлять 25,8 млн. гривень, в т.ч. по Сокирянському району – 16,7 млн. грн., по м. Новодністровськ – 9,1 млн. грн.