“Лети до мене, ластівко, лети”

Часто ми не помічаємо й не замислюємося над усім тим, що нас оточує. Здається, ніби все так звично: день змінюється на ніч, одна пора року відходить – інша настає, відбуваються зміни в природі – флора й фауна приховують в собі багато цікавого й досі нам незвіданого.

Але найбільший інтерес в учнів 9 класу Шебутинецького ліцею (класний керівник Полонка Надія Миколаївна) привернула увагу звичайна пташка – ластівка сільська, яку ми бачимо й знаємо з самого дитинства.

25 березня Надія Миколаївна вперше в Шебутинецькому ліцеї у режимі онлайн провела виховний захід “Лети до мене, ластівко, лети “, об’єднавши дітей у дві команди: «Юні орнітологи» та «Ластів’ята».

Учні опрацювали багато цікавої інформації про ластівок, готували дослідницькі проєкти, цікавилися життям маленьких друзів, змагаючись між собою, продемонстрували свої знання та вміння.

Протягом заходу було проведено конкурси, за допомогою яких у незвичній формі та невимушеній атмосфері можна було перевірити знання дітей про птахів та сприяти розкриттю їх творчих здібностей.

Робота у команді показала рівень згуртованості, здатності до пошуку та засвоєння інформації.

Гру команд оцінювало компетентне журі – директор ліцею Галак Олена Василівна, заступник директора з виховної роботи Сумнєвич Неоніла Андріївна та бібліотекар Козак Юлія Василівна.

Педагог організатор Шебутинецького ліцею

Продан Альона Василівна