Лідируючі позиції корманського «Кристалу» та «Дністровської ГАЕС» після ІІІ туру Чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр»

4 лютого 2018 року, в ігровому залі спорткомплексу КУ «Новодністровська ДЮСШ», відбувся третій тур Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр». Організаторами Чемпіонату виступають: Новодністровська міська рада, ГСО «Новодністровська міська федерація футболу» та головний спонсор змагань –  фізична особа-підприємець Денис Маслюк, який свою підприємницьку діяльність здійснює з метою надання громадянам можливості працевлаштування за кордоном під відомим, власним брендом –  «Віза Центр».

ІІІ тур визначив лідируючі позиції в турнірні таблиці корманського «Кристалу» (ФК «Кормань змінив назву на «Кристал» с.Кормань) та «Дністровської ГАЕС». До лідерів наблизився футзальний колектив «Віза Центр» с.Білоусівка, який тільки на останній хвилині матчу «вирвав» перемогу в матчі проти ФК «Ожеве». Черговою перемогою також відзначилась ветеранська команда «Ласка», а футзальний колектив «Грубна» завдав розгромної поразки ФК «Аура», набравши перші стартові очки в турнірній таблиці.

Наводимо офіційні результати туру, згідно протокольних даних зіграних матчів:

11.00 ФК «Романківці» – «Дністровська ГАЕС» (м. Новодністровськ) 5:7 (2:3)

ФК «Романківці»: Вахнован, Шундрій, Кушнір, Лисий П., Нікуліца, Сімак

Дністровська ГАЕС: Ляшук, Бурлака, Димитров, Шевчук, Телятніков, Бірюк,  Войтов, Власюк.

Голи: Кушнір (2), Шундрій (2), Вахнован – Димитров (2), Шевчук (2), Телятніков, Бурлака, Бірюк.

Попередження: Лисий П.,

Кращий гравець матчу – Шевчук Василь.

12.10 «Віза Центр» с.Білоусівка – ФК «Ожеве» 5:4 (2:1)

  «Віза Центр»: Римлянський, Злий, Олійник, Рудь, Оробінський, Коломієць, Архилюк, Бунтило, Цуркан.

ФК «Ожеве»: Войцеховський, Мартиненко, Дудник, Свідліцкий, Говязов, Ткачук, Притуляк, Шкута, Попов, Лісяний, Новіцький, Мельник

Голи: Олійник (2), Злий, Коломієць, Архилюк  – Войцеховський (2), Новіцький, Дудник.

Кращий гравець матчу – Олійник Олег.

13.20 ФК «Селище» – «Ласка» м.Новодністровськ 1:6 (0:4)

 ФК «Селище»: Марчук І., Марчук О., Марчук С., Афанасьєв, Леленко, Кіріяк, Кишко, Симак, Кишко, Пороник, Затолочний, Олійник, Мельник, Боднар, Хлиповський.

«Ласка»: Бузило, Швець О., Швець Ю., Настасій Р., Богачук, Долінський, Джур, Бежнар, Мельник.

Голи: Бузило (а/г)  – Бежнар (2), Мельник (2), Джур, Богачук.

Кращий гравець матчу – Бежнар Максим.

14.30 ФК «Грубна» – «Аура» с.Шишківці  11:3 (4:2)

 ФК «Грубна»: Соколов, Тимофеєв, Марченко, Ткачук, Корнєєв, Дубовіков,  Олійник, Варварюк.

«Аура»: Гелич, Бологан, Карбунар, Домніцак, Кадельник, Палійчук, Закрієвський, Домашнев, Руснак, Мацейко, Боднарюк, Тодеріка.

Голи: Ткачук (4). Олійник (3), Варварюк (2), Корнєєв, Тимофеєв – Руснак (2), Бологан.

Попередження: Руснак, Закрієвський.

Кращий гравець матчу – Ткачук Ростислав.

15.40 «Кристал» с.Кормань – «Сокирянський РЕМ»  9:2 (4:2)

 «Кристал»: Рудак, Паращук В., Паращук Д, Пріпа, Унгурян Л., Унгурян В., Люльчак, Денисов, Куляк, Мороз, Попик.

«Сокирянський РЕМ»: Гринько, Серебрянський, Кіструга О., Кіструга І., Богач, Гринько, Бучацький, Паращук, Маковей, Лінгурян.

Голи: Пріпа (5), Мороз (3), Попик – Маковей, Лінгурян.

Кращий гравець матчу – Пріпа Артур.

Турнірна таблиця  станом на 3 тур Чемпіонату:

 

  в н п м’ячі очки
1 «Кристал» с.Кормань 3 0 0 27-5 9
2 «Дністровська ГАЕС» м.Новодністровськ 3 0 0 24-15 9
3 «Віза Центр» с.Білоусівка 2 0 1 18-6 6
4 «Ласка» м.Новодністровськ 2 0 1 16-14 6
5 ФК «Романківці» 1 0 2 19-10 3
6 ФК «Ожеве» 1 0 2 11-13 3
7 ФК «Грубна» 1 0 2 18-22 3
8 «Аура» с.Шишківці 1 0 2 16-22 3
9 «Сокирянський РЕМ» 1 0 2 5-23 3
10 ФК «Селище» 0 0 3 7-27 0

 

Кращі бомбардири:

  1. Кушнір Володимир (ФК «Романківці») – 8
  2. Трач Олег («Дністровська ГАЕС») – 7
  3. Пріпа Артур («Кристал» с.Кормань) – 7

 

4 тур Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з футзалу «Ліга Віза Центр» відбудеться 11.02.2018 року, у неділю, в якому зустрінуться:

11.00 «Ласка» м.Новодністровськ – «Сокирянський РЕМ»

12.10  «Аура» с.Шишківці – ФК «Ожеве»

13.20  ФК «Грубна» – ФК «Селище»

14.30  «Кристал» с.Кормань – ФК «Романківці»

15.40 «Дністровська ГАЕС» м.Новодністровськ – «Віза Центр» с.Білоусівка

Оргкомітет змагань