Лікарям первинної ланки подарували нову «швидку», яка рятуватиме жителів Сокирянщини

З ініціативи президента Володимира Зеленського та за особистим рішенням засновника Фонду Ріната Ахметова з червня реалізується проект «200 швидких для України». До медичних установ усіх областей нашої держави вже передано більше сотні сучасних автомобілів швидкої медичної допомоги, обладнаних сучасним висококласним устаткуванням, яке рятує життя людей.

Не став виключенням і Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги. Днями лікувальний заклад отримав унікальний автомобіль типу А на базі позашляховика Toyota Land Cruiser, яких досі в Україні не було навіть у приватних клініках.

Нашим журналістам спецавтомобіль презентувала директор КНП «Сокирянський ЦПМСД». Анастасія Заремська наголошує, що обладнання цієї автівки нічим не поступається сучасним каретам швидкої медичної допомоги. Дає лікарям первинки шанс госпіталізувати хворих із найвіддаленіших сіл, навіть, у найскладніші погодні умови. По суті, – це реанімації на колесах. Завдяки цьому автомобілю, який обладнано за найкращими європейськими стандартами, ще більша кількість пацієнтів Сокирянщини вчасно отримуватимуть якісну медичну допомогу.

Ця прекрасна ініціатива президента Володимира Зеленського продемонструвала, що влада і бізнес можуть ефективно співпрацювати на користь держави та народу. Сподіваємося, що цей автомобіль не матиме частих виїздів, адже здоров’я не підводитиме наших земляків. Але в разі непередбачуваних ситуацій, життя людей не залежатиме від застарілої техніки, а  буде врятоване за допомогою сучасних «швидких» та висококласного обладнання.