Лісівники закликають буковинців не викидати сміття у лісах

Весна – гаряча пора для лісового господарства. У цей період лісівники здійснюють лісовідтворення, захищають ліси від пожеж, активно займаються побічним лісокористуванням. А ще здійснюють генеральне прибирання, або ж проводять санітарну очистку лісових ділянок від сміття. Особливу увагу приділяють лісовим територіям, які прилягають до трас та населених пунктів. Саме їх найчастіше буковинці забруднюють побутовими відходами.

Працівники лісгоспів також ліквідовують стихійні сміттєзвалища у лісах. Розповідають, що це та праця, яка ніколи не завершується. Бо тільки приберуть сміття, як наступного дня хтось знову викидає на прибрану галявину непотріб.

Автомобільні покришки, пластикові та скляні пляшки, поліетиленові упаковки від продуктів – це ще не повний перелік того, що зібрали у лісі біля дороги на село Чудей у Буденецькому лісництві працівники Сторожинецького лісгоспу.

Як тільки потеплішає, сміття у лісі побільшає. Після пікніків на природі чимало буковинців викидають сміття аби-де, хоча в облаштованих лісівниками місцях відпочинку є сміттєзабірники.

Лісівники дякують свідомим буковинцям, які не викидають сміття у лісі, і просять краян не забруднювати ліси побутовими відходами та відпочивати у спеціально облаштованих місцях відпочинку.

Прес-служба Чернівецького обласного управління

лісового та мисливського господарства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 72 = 80