Літо – пора оздоровлення школярів
L35GpKGnoH7nhvPTB2lV.r695x430

Питання  здійснення  літнього оздоровлення та  фізкультурно-оздоровчої роботи обговорено на нараді в райдержадміністрації при першому заступнику голови райдержадміністрації Андрію Маркевичу за участю голови районної ради Василя Козака, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району.

За інформацією начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, цього року в пришкільних таборах планується оздоровити близько 500 бажаючих. Функціонуватимуть мовні табори, табори праці та відпочинку, пришкільні  та наметовий табір «Бригантина». Планується вийти на цифри не нижче рівня минулого року, основна увага звернута на оздоровлення учнів  пільгової категорії. Окрім того, наголошено на роз’яснювальній роботі щодо можливості оздоровлення  школярів у  всеукраїнських таборах «Артек» та «Молода гвардія».

Йшла мова і про створення умов для фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи і  ресурсне  забезпечення фізичного виховання в навчальних закладах району. Як зазначалося загалом,  в районі є умови для занять фізкультурою, функціонує Романковецька КДЮСШ, осучаснюються умови Сокирянської районної ДЮСШ. Район має переможців змагань різного рівня, чемпіонів країни, світу, Європи.  Разом з тим, за висновками медиків,  лише близько 60% школярів віднесено до основної групи, інші – до спеціальних груп, або звільнені від занять фізкультурою.  Дане питання перебуває  на контролі влади.