Літо з книгою – свято щодня!

«Канікули з книгою» – під такою назвою у Сокирянській районній дитячій бібліотеці стартували літні читання. Двері бібліотеки широко відкриті для дітей протягом всього літа. Дитяча книгозбірня підготувала для своїх користувачів багато цікавого – це неймовірні пригоди разом з героями улюблених книг, літературні подорожі, вікторини,  конкурси, акції «Балакучі закладки» та «Селфі з улюбленою книгою», цікаві книжкові виставки.

У бібліотеці можна поринути у віртуальний світ Інтернет та світ онлайн – ігор і спілкування, переглянути мультфільми, відпочити за цікавими та інтелектуальними настільними іграми.

В рамках літніх читань протягом двох місяців проведено дитячий ранок «Дитинства яскраві кольори», інсценізація казки літературного театру «Капітошки» «Як кошенятко маму шукало», свято друзів «Візьми собі у друзі дитячу бібліотеку», літературні жмурки «Скільки народів – стільки мудрості й казок», бібліопікнік «Ми хочемо щоб ваше літо було книгами зігріте», бібліотурне «Літні промінці на книжковій сторінці», урок етикету «Гарні манери для малюків», конкурс загадок «Загадаю загадочку та й посію на грядочку», бібліотечний кінозал «Мультяшне літо».

Багато різноманітних заходів для організації змістовного дозвілля дітей вже проведено бібліотекою. Однак багато ще попереду. Отож дитяча бібліотека запрошує всіх бажаючих до проведення цікавого, змістовного, корисного дозвілля.