Ломачинчани просять голову Верховної Ради позбавити сільського голову нагороди

До редакції Північно-Бесарабського інформаційного порталу  ломачинчани надали копію звернення, яке вони днями направили Андрію Парубію з проханням забезпечити законність і порядок у їх населеному пункті.

Зокрема, як зазначено у листі до посадовця, «останньою краплею відчайдушшя стала новина про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради Ломачинецького сілького голови Наталії Петрик». Усупереч Положення про цю нагороду народний депутат України Максим Бурбак «протягнув» особисто без погодження з громадою села. Наталія Петрик, за словами авторів звернення, не те що Грамоти, навіть доброго слова не заслуговує, адже за весь термін перебування на посаді сільського голови вона нічого не зробила для громади – дороги добиті, сільське кладовище заросло чагарниками,  сільська амбулаторія занедбана,  інвентаризація землі не проведена, а головне –  стала  творцем ворожнечі між односельчанами.

Відтак ломачинчани просять голову Верховної Ради України Андрія Парубія позбавити сільську голову Ломачинець Почесної грамоти ВРУ, допомогти відновити законність, щоб навести лад в селі та забезпечити виконання волі сільської громади.

Під зверненням підписалось 146 жителів села Ломачинці.