Ломачинчани вчергове передали допомогу воякам

Жителі села Ломачинці вчергове демонструють , що вони  – сильна дружня громада, яка завжди допомагає нашим бійцям. Як стало відомо зі сторінки Валерія Самуся в соціальній мережі “facebook”, сільчанин,  представник школи разом із волонтерами ГВО «Катарсис»  відвезли допомогу воїнам у зону бойових дій на Сході України.

«Сплели 4 сітки, передали також янголи-обереги, листи і малюнки, які з душею виготовили вихованці ДНЗ «Барвінок», педагоги і мешканці села. На кошти добродіїв придбали: 860 л мінеральної та артезіанської води; шкварки та смалець; препарати для захисту від комарів і кліщів; вологі серветки; свіжі огірки, капусту, помідори, цибулю», – пишуть волонтери.

Крім того, мешканці села та благодійники Буковини передали кошти на дизпаливо, медикаменти, 16,5л меду, олію, 210 л негазованої води, смалець, свіжі ягоди, фрукти та овочі, історичну літературу. “Щоб наші Захисники мали змогу відчути домашнє тепло та згадували про дім, де їх терпляче чекають, наліпили 20 відер вареників із сиром і картоплею, напекли рогаликів із вишнями та варенням, господині вдома печуть хліб та паляниці”, – розповіли доброчинці.

 

Смачним подарунком для солдатів стане домашній хліб і паляниці, спечені жительками Ломачинців , який нагадає їм про власний дім.