Ломачинчани зробили свій вибір, нинішні депутати отримали більше голосів, ніж їх попередники (ОНОВЛЕНО)

У неділю, 7 жовтня, у селі Ломачинці відбулись проміжні вибори шести депутатів сільської ради. Як повідомив Північно-Бессарабському інформаційному порталу голова Ломачинецької сільської виборчої комісії Петро Смірнов, під час процесу волевиявлення та підрахунку голосів порушень виборчого законодавства зафіксовано не було. Варто зауважити, що за роботою дільничної комісії спостерігали представники місії ОБСЄ в Україні, які теж порушень не виявили.

Нашим журналістам вдалося поспілкуватися із представницею ОБСЄ – Алтинай Мирзабековою. Вона повідомила, що спостерігачі покликані сприяти зменшенню напруження, становленню стабільності та безпеки. З метою сприяння діалогу на місцях вони взаємодіяли із органами влади, а також із місцевими жителями. Пані Алтинай зауважила, що місія збирала інформацію та звітувала про ситуацію. Представниками місії не було зафіксовано фактів щодо конкретних інцидентів, включно з тими, що стосуються заявлених порушень основоположних принципів ОБСЄ.

Попри активну інформаційну пропаганду недоцільності та безперспективності нинішніх місцевих виборів,  організовану працівником Новодністровської міської ради Ігорем Нажигою та його близьким оточенням, члени комісії зафіксували високу активність виборців. До того ж, щойно обрані депутати отримали більшу підтримку, ніж їхні попередники. Аналіз результатів волевиявлення наведено в таблиці.

Відтак, на виборчому округу №3 обрано Василя  Тодоровича, за нього проголосувало 40 ломачинчан (за попереднього депутата – 27), по  округу №7 – Руслана Бурлаку (33 голоси, за попередника – 17),  у окрузі № 12 – Любов Твердохліб (27 голосів, за попередника – 20), у окрузі №6 –  Миколу Войта (21 голосів, за попередника – 10),  у окрузі № 10 – Юлію Олійник (28 голосів, за попередника – 14),   та по виборчому округу № 14 – Світлану Батринак (35 голосів, за попередника – 25).