Ломачинецька сільська рада чи старостинський округ? (ВІДЕО)

Мабуть, це питання сьогодні найактуальніше для тих, кого закрутив вихор подій у Ломачинцях. Ряд сфальсифікованих рішень, незаконних голосувань та бездумних відпрацювань замовлень призвели до того, що люди опинилися у безпросвітній ситуації, умовах невизначеності та відчаю. Протягнувши потрібне рішення,  ломачинецькі «клани» та сільська голова наразі заявляють, що сільської ради більше не існує – люди тепер проживають у старостинському окрузі. Та чи так це? Юридичних підстав для таких гасел, що стали першочерговими для ломачинецьких запроданців та новодністровських посадовців,  немає.

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань зареєстрована Ломачинецька СІЛЬСЬКА РАДА. Змін до Реєстру ніхто не вносив. І, ВАЖЛИВО, що цей витяг сформовано вчора, 24 жовтня 2018 року.

Тобто, на сьогоднішній день у Ломачинцях людей нахабно обманюють. Відсилаючи односельців за довідками до Новодністровська, сільська голова Петрик усвідомлює, що наразі вони не дійсні. Тим паче, що суд розглядає правомірність дій сільського активу, що ухвалював приєднання до «міста енергетиків».

Що стосується того, коли можна вже говорити про старостинський округ. На зустрічі із ломачинчанами, що відбулася нещодавно, начальник відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців, речових прав на нерухоме майно Віктор Ліпінський повідомив, пояснив і розтлумачив букву закону,  що реєстрація старостинського округу проводиться не раніше, ніж буде ухвалено бюджет новоствореної Новодністровської ОТГ. Також посадовець наголосив, що всі документи, що зараз підписує пані Петрик, іменуючи себе в.о. старости та ставлячи печатку сільської ради, є незаконними.

Такого волюнтаризму, як кажуть, світ НЕ БАЧИВ!!! Агов, горлапани! Схаменіться! Закон є закон! Ви обдурили самі себе і зробили заручниками своєї недалекоглядності громаду села Ломачинці, що зависла у повітрі, де тхне чи то безглуздям, чи абстрактним розумінням закону. А чинне законодавство ще може підвести жирну лінію підсумку… не на користь ділків цієї сільської зграйки.