Ломачинецький телепат справно відробляє бурбаковські грошенята (ВІДЕО)
21586975_1952796691603559_4811979341962502235_o

Блискавично виконуючи «методички покровителів», відреагував у своєму стилі новодністровський посадовець, наш відомий і знаний  «пилип з конопель» Ігор Нажига, розмістивши на «самому правдивому Інтернет ресурсі» нісенітницю про засідання районної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територіальних громад Сокирянського району,  в якому взяв участь голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян та ще кілька обласних обранців.

Не перебуваючи навіть у залі засідань, в кращих традиціях Соловйова-Кисельова, Ігор звинуватив всіх і вся у смертельній зраді реформи децентралізації – у Сокирянах відбулась таємна зустріч, нікого не запросили, нікого пустили, і взагалі голова обласної ради діє в угоду Козаку.

Спеціально для ломачинецького збирача слухів та пліток повідомляємо, що засідання районної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територіальних громад Сокирянського району та приїзд голови Чернівецької обласної ради було анонсовано заздалегідь. На засідання робочої групи у зал засідань райради пропускали всіх без виключення, відтак у її роботі взяли участь навіть пересічні громадяни, які теж мали змогу висловити свою думку. Був присутній у залі і представник Сокирянської ОТГ – Олександр Гринюк, який, як завжди, непрофесійно зафільмував  її хід на свій телефон, десь з-за спин сидячих, хоча міг сісти в перших рядах.

Крім того, висвітлювати засідання виявили бажання прес-служба Чернівецької обласної ради, журналісти телеканалу «Чернівецький промінь», Телерадіоорганізації «Сокиряни» та газети «Дністрові зорі», а от представників Сокирянської газети “7 днів”, яких нібито  намагалися на цю зустріч не впускати, взагалі не було цього дня в райраді.

Тож розміщуємо повний відеозапис засідання робочої групи, переглянувши який, всі можуть переконатись, що  цілком логічно мова йшла про варіант змін в перспективний план, який бажають жителі Сокирянщини, а не безустанно намагається реалізувати Василь Васильович…

Щоб  подібні факти не «наштовхували» Ігора Нажигу на якісь думки, йому  самому треба брати участь в  заходах, а потім вже висвітлювати. А то чув дзвін, а не знає,  де він.