Любов до Батьківщини як життєве покликання: Сокирянщина відсвяткувала День захисника України (ФОТО)

Сьогодні представники влади, трудових колективів та громадськості урочистою ходою та покладанням квітів вшанували честь захисників України, які віддали своє життя в далеких лихоліттях Другої світової війни. Схилили голови, висловлюючи невимовну подяку за щасливе сьогодення.

Відтак напередодні свята мужності, відваги, патріотизму та самопожертви – Дня захисника України в районному будинку народної творчості та дозвілля відбулися святкові урочистості, які зібрали в дружньому колі військових, учасників АТО, ветеранів Другої світової війни, працівників правоохоронних органів, прикордонників та всіх, хто виявив бажання стати частиною прекрасного свята.

Під ліричне виконання «AveMaria» камерним хоровим колективом «Гроно», присутні вшанували пам’ять про загиблих воїнів-захисників України хвилиною мовчання.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова РДА Петро Бескупський та голова районної ради Василь Козак. Побажали захисникам України здоров’я, шани, довголіття. Наголосили також на тому, що вони просто зобов’язані долучитися до патріотичного виховання нашого підростаючого покоління, адже не з чужих слів знають про самопожертву, любов до рідної землі та доблесть. Привітав також винуватців свята військовий комісар Сокирянського районного військового комісаріату  Олександр Гладкий.

Учасники АТО та військовослужбовці краю були нагороджені відзнаками райдержадміністрації та районної ради.  А 17 героям – захисникам України,  за дорученням Президента України Петра Порошенка, вручено відзнаку «За участь в антитерористичній операції». Таку нагороду отримала і дружина загиблого учасника АТО Степана Загребельного – Віра.

Святковий та піднесений настрій глядачам подарували талановиті аматори сцени Сокирянщини. Сьогодні вірші, пісні та танці були для наших мужніх земляків, які у свій час ризикували своїм життям заради таких теплих, по-справжньому родинних зустрічей.