«Любисток» колядував у Молдові
IMG_2308

На запрошення Спілки українців Молдови «Заповіт», для участі в проведенні новорічно-різдвяних заходів напередодні Нового року народний аматорський хор «Любисток»  БНТД с. Коболчин завітав до сусідньої держави. Учасники колективу познайомилися із містом Бельци, побували біля встановленого в центрі міста  погруддя Т.Г. Шевченка  та гарно побудованого  офісу Спілки українців Молдови «Заповіт».

Колектив гарно зустріли, а також разом взяли участь у проведенні свята Консул України в Молдові Драч Святослав Васильович, заступник голови Спілки українців Молдови Сінченко Василь Михайлович, активіст Спілки Тимошко Дмитро Семенович та працівники відділу культури міста.

Святкову програму колективів розпочали українськими колядками, а потім майже годину звучали народні пісні, твори про Україну та козацькі запальні.

Від українців Чернівеччини із привітальним словом звернувся до всіх жителів міста директор Науково-методичного центру Буковини, заслужений діяч мистецтв України Микола Миколайович Шкрібляк.

В свою чергу, із гарними словами вдячності, один за одним виступали вищезгадані Консул України в Молдові, організатори цієї зустрічі із Спілки українців та працівники відділу культури міста Бельци. Обмінялися щирими побажаннями та цінними подарунками.

Після виступу ще довго не розходилися люди. Із Сокирянщини було передано багато привітань знайомим, які проживають в цьому гарному, затишному місті.

Хористам «Любистка» надовго запам’ятається ця зустріч. Нетрадиційно, в цікавому ракурсі, освітлена гірляндами та чарівними прикрасами, виглядала не тільки новорічна ялинка, а й вся площа та театральна сцена.

Отримавши масу гарних вражень та Диплом учасника зустрічі, «Любисток» повернувся на Сокирянщину.

Іван ГОНЧАР,

керівник народного, аматорського хору «Любисток»,

заслужений працівник культури України