Майстерність учнів Сокирянської районної художньої школи вкотре відзначили на високому професійному рівні
img_20180507_163453

Учні Сокирянської районної художньої школи вже вкотре взяли  участь у VIII Всеукраїнському конкурсі  з образотворчого мистецтва «Вижницька палітра 2018» на базі Вижницкого коледжу прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка, який тривав з 1 лютого по 1 квітня 2018 року. Учасники представляли свої роботи у трьох номінаціях: «Як у нас на Україні», «Моя рідна Батьківщина, моя мирна Україна», «Я малюю мрії».

Серед тисяч робіт дітей України, учні Сокирянської районної художньої школи продемонстрували  свою майстерність та отримали визнання. Зокрема, у номінації «Як у нас на Україні» ІІІ місце серед учасників мистецьких шкіл країни посіла учениця 2 класу Катерина Мироненко з роботою  «Прийшла весна».

Даний конкурсно-освітній захід спрямований на об’єднання творчих здобутків молоді в даному напрямку підготовки  з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Головним завданням якого є розкриття творчого потенціалу майбутніх художників України в різних напрямках мистецтва. Наші вітання творчим педагогам і їх вихованцям!